O firmie

Firma Robert Nowak Biuro Podatkowe jest firmą, która istnieje od 1993r. Założona została przez Roberta Nowaka właściciela firmy, posiadającego od 1997r wpis na listę doradców podatkowych. Siedziba firmy mieściła się zawsze w Legionowie. Na początku na ul. Sobieskiego 47, następnie na ul.Reymonta 11c, na ul. Piłsudskiego 20, a od 2009r rozpoczęła działalność na ul. Piłsudskiego 37.

Aktualnie w firmie zatrudnionych jest kilkunastu pracowników specjalizujących się w sprawach księgowych, rozliczeń z ZUS i urzędem skarbowym. Kilkoro pracowników posiada certyfikaty Ministerstwa Finansów umożliwiające samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Od początku istnienia ideą firmy była kompleksowa obsługa księgowa, pewność i bezpieczeństwo w rozliczeniach z urzędem skarbowym oraz pomoc w poruszaniu się w gąszczu przepisów podatkowych, a szczególnie w narażonych na niebezpieczeństwa firmach rozpoczynających działalność gospodarczą. Rozwój firmy możliwy jest dzięki dobrym opiniom przekazywanym przez zadowolonych klientów.

Obecnie obsługujemy kilkaset małych i średnich podmiotów, w większości z Warszawy i powiatu Legionowskiego oraz z innych powiatów województwa mazowieckiego.

Zapraszamy.

ZAprszamy do KONTAKTU